+420 373 749 494 acticom@acticom.cz Skrétova 8, 301 00 Plzeň

Zabezpečení a kamery

checklist

Jako certifikovaný montážní partner společnosti JABLOTRON ALARMS a.s. provádíme odborné montáže elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) včetně připojení na pult centrální ochrany (PCO).

Instalujeme moderní kamerové systémy (CCTV), které Vám zajistí spolehlivý dohled a záznam včetně vzdáleného přístupu přes Internet.

Zabezpečovací systémy JABLOTRON

Značkové elektronické zabezpečovací systémy JABLOTRON zajišťují spolehlivé a cenově dostupné řešení v oblasti zabezpečení majetku a osob.

7 důvodů proč zvolit alarm JABLOTRON 100

  • Snadné ovládání JABLOTRON 100 je první alarm, kterému díky revolučnímu systému ovládání každý ihned porozumí a nebude se ho bát.
  • Nadčasový design Vzhled jednotlivých prvků systému byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry.
  • Dostupný odkudkoliv Do instalace alarmu JABLOTRON 100 se snadno dostanete plnohodnotným vzdáleným přístupem z počítače nebo chytrého telefonu.
  • Svobodný výběr Alarm JABLOTRON 100 nabízí absolutní svobodu výběru a přizpůsobí se potřebám zabezpečení domů, bytů, chat, kancelářských i výrobních prostor.
  • Multifunkční použití JABLOTRON 100 chrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata.
  • Šetrná instalace Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje instalaci šetrnou jak pro objekt, tak pro peněženku.
  • Skutečné bezpečí Bezpečí profesionálně nainstalovaného alarmu s nepřetržitým dohledem a zásahem při poplachu. Standardem je při montáži JABLOTRON 100 nejvyšší úroveň bezpečnostní služby na 3 měsíce na zkoušku ZDARMA.

PCO JABLOTRON poskytuje ochranu pro komerční i nekomerční prostory.

Montáž alarmů JABLOTRON

Jako certifikovaná montážní firma systémů JABLOTRON provedeme profesionální montáž zabezpečovacího systému včetně nastavení, připojení na pult centrání ochrany (PCO) a zaškolení obsluhy.

JABLOTRON

Montáží alarmu od nás jako certifikovaného partnera získáváte rozšířenou záruku na 5let a při připojení na Bezpečnostní centrum JABLOTRON dokonce 7let.

Ke stažení